39% טרם החליטו למי ייתנו את קולם, בבחירות שיתקיימו בעוד פחות מחודשיים

 

פחות מחודשיים לבחירות, דפנה רבינוביץ מסתמנת כמועמדת המובילה במרוץ לראשות המועצה. כך עולה ממשאל טלפוני שערך "שוהם פלוס" במשך יומיים, בתאריכים 29-30 לאוגוסט בקרב 223 תושבים שעלו במדגם. למשיבים הוצגה השאלה אחת בלבד: אילו היו מתקיימות היום בחירות בשוהם, למי מהמועמדים הבאים היית מצביע - דפנה רבינוביץ, גלעד רבינוביץ, אלה הדס.

שיעור ניכר 39 אחוזים מהעונים למשאל השיבו כי אינם יודעים או שטרם גיבשו עמדה. בניכוי הקבוצה הזו, התקבלו התוצאות הבאות" 63% תומכים בדפנה רבינוביץ, 34% תומכים בגלעד רבינוביץ ו-3% יצביעו לאלה הדס.   

יצוין כי המשאל לא כלל את תושבי שכונות כרמים והדרים, למעט אלה שעברו מהשכונות הוותיקות להתגורר בשכונות האלה, ומספרי הטלפון שלהם מצויים במאגר המידע של "שוהם פלוס".  

המשאל הטלפוני הקיף כאמור 223 תושבים ונחשב לרחב מאוד, ביחס ל- 18,450 בעלי זכות בחירה, בעיקר אם לוקחים בחשבון שסקר בהיקף של כלל מדינת ישראל דוגם כ-550 איש בלבד. הנדגמים נשלפו באופן רנדומלי ממאגר המידע של "שוהם פלוס" והמשאל נערך באמצעות ארבע טלפניות. יצוין כי לפני חמש שנים  משאל "שוהם פלוס" שנערך לפני הבחירות חזה בקירוב רב את תוצאות האמת ולמעשה היה הסקר המדויק ביותר. 

מרווח הטעות ברמת בטחון 95% - (רווח בר סמך) 6.53%-+. 

meet and deli