עיתון שהם פלוס

״שהם פלוס״ נוסד בשנת 1999, ומיד עם הקמתו הפך למקומון העיקרי בשוהם וחבל מודיעין. "שהם פלוס" הוא עיתון חופשי, ערכי  וחוקר, המוערך על ידי רבים כמקומון הטוב בישראל, עם שיעור נקראות המתקרב ל-100% מהתושבים.

הוא מופץ בדיוור ישיר לכל בתי האב בשוהם והיחיד המופץ באירפורט סיטי. כן מופץ "שהם פלוס" ביישובים: רינתיה, בני עטרות, מזור, בארות יצחק, נופך, טירת יהודה, ברקת, גבעת כח, בית נחמיה, כפר טרומן, חדיד, בן שמן, גינתון, אחיסמך.

העיתון מופק כמגזין בצבע על נייר כרומו משובח והוא מגיע לבתי התושבים עטוף בניילון שקוף. אורך חיי המדף של העיתון במרבית בתי האב באזור, מגיע למספר שבועות.

 אנו, העיתונאים, העורכים והצוות הגרפי בעיתון, מבינים את ציפיות הציבור מאתנו, כמקומון החשוב בשוהם והסביבה, ומשתדלים בכל גיליון לאתגר את עצמנו בתכנים מרתקים ובמגוון נושאים.

לפניות בכל נושא: טל' 03-9793061, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ספר הטלפונים

חיפוש תושבים בשוהם מעולם לא היה קל יותר. בקלילות תוכלו לאתר תושבים לפי שם משפחה, שם פרטי או כתובת. המאגר כולל גם מספרי טלפון סלולרי של התושבים ומותאם לחיוג מהיר מהמכשיר הנייד.

אינדקס העסקים

אינדקס העסקים באתר זה הוא אינטראקטיבי ובאמצעותו תוכלו להתקשר לבעלי עסקים מהאזור, לקרוא ולהביע את דעתכם על נותני השירות למען קוראים אחרים. אינדקס העסקים בגרסתו הסלולרית מאפשר לכם להתקשר לעסק בלחיצת כפתור ולנווט עד בית העסק.