משטרה בשוהם

תחת להציב מחסומים בכניסה ליישוב, לפטרל בשכונות, לאבטח את גני הילדים, לבדוק נוכחות שב"חים באתרי הבניה, המשטרה בשוהם חוזרת לעיסוק החביב של רישום דוחות

בעקבות סיקור בעיתון שוהם פלוס על סדר עדיפות לקוי של פעילות נקודת המשטרה בשוהם, המתמקדת ברישום דו"חות תנועה לנהגים על עניינים של מה בכך, הואט  משמעותית היקף רישום הדו"חות בחודשים האחרונים.  

ואולם בימים אלה חוזרת המשטרה לפעול באזור הנוחות שלה. כעת היא מתמקדת בהצבת מארבים לנהגים בשדרות עמק איילון ורישום דו"חות לנהגים שרק האטו ולא עצרו עצירה מוחלטת ביציאה מהחניון של המרכז המסחרי. האם זכור למישהו מכם שאי פעם התרחשה במקום הזה תאונת דרכים? גם לנו לא.

אולי כדאי להזכיר לקורא, פקד שלומי הרוש - מפקד נקודת שוהם, כי היקף תאונות הדרכים ביישוב הוא זעום, ואילו שיעור ההתפרצויות בקדנציה שלו, גדל בשנת 2016 פי חמש, בהשוואה לאותה תקופה בשנה שעברה.

בנסיבות אלה, פקד הרוש, ההגיון הטבעי מחייב להתמקד במה שדחוף, מה שחשוב ומה שבוער. קח המלצה והצב את השוטרים במחסומי פתע בכניסה ליישוב, שלח אותם לערוך ביקורת על שב"חים בשכונות חדשות, דאג לאבטח גני ילדים, הפעל סיורים בשכונות, מנע גניבות אופניים חשמליים מתלמידי חט"ב יהלו"ם, והעיקר- השתדל לא לבייש את המקצוע שלך.  

בתצלום: רישום דוחות תנועה, היום ביציאה מהמרכז המסחרי.  

תגובות  

2. עופר בר-און 01-12-2016 08:20
עבירה היא עבירה, וטוב יעשה הכותב במקרים עתידיים אם יוציא את תסכולו על הדו"ח שקיבל בביתו פנימה במקום לנהל דיון מתלהם על תפקוד נקודת המשטרה. דיון ענייני הוא נחוץ וראוי, אך לא זה מה שאנו מקבלים כאן. משטרה יעילה וחזקה היא אינטרס של רובנו הגדול, זו היא לפחות תקוותי.
ציטוט
1. יעל 29-11-2016 14:59
שוטרים גאונים!!! שותפים למאמץ להנעים את החיים ביישוב
ציטוט

הוסף תגובה

תגובתך תתפרסם לאחר אישור מערכת האתר