מזרקה בשוהם

אלף פעמים כבר שמענו שתמונה אחת שווה יותר מאלף מילים, ולפעמים זה אפילו נכון. ביקשנו מצלמים מובילים להראות לנו כיצד נראית שוהם מבעד לעיניים שלהם

בימים הקרובים תוכלו לצפות בגלריית עבודות של שלושה צלמים בשוהם. לפניכם עבודותיה של הצלמת קרן מזור 

בת 42, נשואה לפלד + 2, בעלת סטודיו לצילום. תושבת שוהם. 

keren 1

קרן, למה צילום? "אני חושבת שיותר מאשר אני בחרתי לעסוק בצילום, הצילום בחר בי. הרבה לפני שהגדרתי את עצמי כצלמת בסעיף המקצוע, נהגתי לצלם, ומאז ומתמיד אני זוכרת את עצמי עם מצלמה ביד". 

הכי אוהבת לצלם: "אנשים. כשאני מצלמת, זו לא רק הפעולה הפיזית של הצילום, אלא אני מנסה להעביר את האישיות של האדם בתמונה. אני אוהבת להכיר אנשים ואת הדינמיקה מולם, וזה מדהים שלא חשוב כמה אנשים כבר צילמתי- אני זוכרת את הסיפור של כל אחד והם נכנסים לי ללב". 

על התמונות: "מעבר לעובדה ששוהם הוא ישוב יפה, מה שבאמת עושה את היישוב זה האנשים שבו. לכן גם בחרתי לצלם את הלב של היישוב, שהוא תושביו". 

 

kerenmolהתצלום: בגיל שאפשר להתחיל. "הגימלאים של שוהם, או הפרלמנט כמו שאוהבים לקרוא להם, הם אוכלוסייה מיוחדת ביישוב. מהיכרות רבת שנים, אני יודעת שהם אוהבים לשבת במרכז, אבל רציתי דווקא לצלם אותם במרכז החדש מכיוון ששוהם עדיין מתחדשת". 

kerenoar

 

בתצלומים מעל מתחת: נוער בשוהם. "הנוער שלנו הוא איכותי ומשמעותי בחיים של היישוב ושל כולנו. גן החבל הוא אחד המקומות שהם הכי מתחברים אליו". 

keren4

 

 

kerenmazreka

 בתצלום: הילדים שלנו. "הילדים בשבמזרקה בשכונת כרמים החדשה. הם תמצית השמחה והחברות. זו קבוצה של ילדים שלא הכירה לפני הצילום, ותוך שניות הם הפכו לחברים. זה חלק מהקסם של לחיות ביישוב בו ילדים נפגשים ומתחברים בגינות הציבוריות".

תצלומים אומנותיים נוספים משוהם שיעניינו אותך:

שוהם דרך מבטה של מוניקה בלחסן

כך נראית שוהם מבעד לעדשה של הצלם רועי ברפמן

הוסף תגובה

תגובתך תתפרסם לאחר אישור מערכת האתר