אביב גפן במוזות בשוהם

עוד יופיעו היום (רביעי) בפסטיבל מוזות בשוהם, סי היימן ו"שלושתנו"- חנן יובל, דורית ראובני ואורי פז 

 המופעים המרכזיים שיתקיימו הערב, יום רביעי, במסגרת פסטיבל מוזות בסוכות בגן החבל בשוהם, יארחו את מתי כספי ובתו, סויאן, שיופיעו ב-20:30. בשעה 22:00 יופיעו אביב גפן ולהקתו, התעויות המלווה אותו כבר 25 שנה, והם יארחו את יהונתן גפן. אביב גפן יעלה את אותן יצירות מוסיקאליות שהוא שר במופעים מהשנה האחרונה, בהן: מחר, אלימות, עורי עור, האם להיות בך מאוהב, אור הירח, עונות, שיר הסמרטוטים, מקסיקו, מלאך, מיליארד טועים, על הכנרת בזריחה, שיר עצוב, הזמן טס, עכשיו מעונן.

מתי כספי, 67, מגדולי היוצרים, יופיע עם בתו, סויאן. כבר שנים רבות  שכספי אינו יוצר חומרים חדשים והוא צפוי להעלות בגן החבל את יצירותיו הקלאסיות, בהן: ימי בנימינה, מקום לדאגה, איך זה שכוכב, ילדותי השנייה, ואותך, מרוב אהבה, מישה, עו תראי את הדרך, ו-לקחת את ידי בידך.

mati

במהלך הערב יתקיימו שני מופעים נוספים, האחד של סי היימן  והשני- "שלושתנו", בהשתתפות חנן יובל, דורית ראובני ואורי פז.

אתמול נפתח פסטיבל מוזות בשוהם, בהופעה של רבקה זוהר ולירון לב, שאותם אירחו האחים אסנר. כמו בשנים הקודמות, מופע הפתיחה הוא האירוע היחיד בפסטיבל בו נמכרים כרטיסים בתשלום. מחיר הכרטיס, 80 שקלים, נראה לרבים לא מוצדק, בעיקר כאשר מופעים טובים לא פחות, מוצעים באותו שבוע בחינם. התוצאה היתה שיומיים לפני המופע, נמכרו בסך הכל  20 כרטיסים.

ברגע האחרון המועצה התעשטה והכריזה על כניסה חופשית, ובסופו של דבר נכחו במופע כ-150 איש שנהנו מהקלאסיקות של רבקה זוהר, לצד יצירות חדשות שהיא הפיקה יחד עם לירון לב המנגן בגיטרה ושר יחד איתה מזה שלוש שנים.

רבקה זוהר, כצפוי, הרטיטה את הלבבות כאשר שרה את יצירותיה: הדרך אל הכפר, אוריאנה, על כפיו יביא והתיקון הכללי. מי שציפה כי האחים אסנר יהוו מעין להקת חימום לרבקה זוהר, טעה ובגדול. למרבה הצער, עיקר המופע, לפחות מבחינת חלוקת הזמן, היה שייך לאחים אסנר, המתמחים בשירה בציבור ובידור קל, ונתנו מופע נעים ונחמד, אך חלקה של רבקה זוהר היה מצומצם וכלל מעט מידי שירים.

היי, אתם שם בחמש - בכל הכבוד, הציבור הגיע בשביל רבקה זוהר ולא להיפך. להבא, כדאי לקחת את הדברים הללו בחשבון.

בתצלום:  למעלה: אביב גפן, מתחתיו: מתי כספי        

 

 

 

הוסף תגובה

תגובתך תתפרסם לאחר אישור מערכת האתר