חדר כושר בשוהם

קומת האיירובי החדשה בבריכת שוהם כוללת עשרות מכשירי הליכונים, אופניים וסקי מדגמים חדשים הכוללים טלוויזיה מובנית ופונקציות אימונים מגוונות  

כתום תקופת שיפוצים ארוכה שנראתה כנצח, נפתח הבוקר ב-5:30 מועדון הכושר המחודש והמורחב במתחם בריכת השחיה.

חדר הכושר משתרע על כ-400 מ"ר בשתי קומות. הקומה העליונה מיועדת למכשירי כח ובתחתונה הותקנו עשרות מכשירים אירוביים, בעיקר הליכונים, אך גם מכשירי אופניים, סקי ואחרים.  עשרות המכשירים האירוביים הם  מדגמים חדישים שלא נראו קודם באזור וכוללים בין השאר טלוויזיה אישית מובנית ומגוון פונקציות ואפשרויות לאימון. בהמשך יוחלפו כל מתקני הכוח בציוד חדיש שצפוי להגיע מגרמניה בתחילת נובמבר. על פי מראה העיניים, המועדון נראה כאחד המשוכללים והמרשימים בארץ.

תקופת השיפוצים הממושכת, שהיתה כרוכה בחוסר נוחות לכ-2000 המנויים לא גרעה ממספרם, להיפך- עם סגירתו של מועדון הכושר 'פורמה' באיירפורט סיטי, לפני פחות משנה, עברו כ-300 ממנוייו למועדון הספורט בבריכה, והוא כיום היחיד באזור בו המנוי מתאמן באופן חופשי ועצמאי. כיום מונה המועדון כ-2300 מנויים וההנהלה הציבה יעד של גידול ב-25% במספרם, לעונה הקרובה.     

דינה פרומוביץ, מנכ"לית החברה הכלכלית לשוהם: "חדר הכושר תוכנן בקפידה, תוך הסתכלות קדימה על פוטנציאל הגידול של המנויים, עם ציוד חדיש ביותר, שנרכש בלמעלה ממיליון שקלים. במסגרת השיפוץ מועדון הספורט וחדרי הכושר הונגשו לאנשים עם מוגבלויות. אנו רואים חשיבות רבה בהתחדשות מועדון הספורט, הן מבחינת הנראות, הן מבחינת הציוד והן במערכת החוגים החדשה והמגוונת, אשר נכללת במחיר המנוי ומיועדת גם לילדים ולנוער".

במסגרת פרוייקט השיפוץ, שעבודות הבינוי בו מוערכות ב-3 מיליון שקלים, הורחבה גם מבואת הכניסה למועדון הספורט, נחנך חדר חוגים חדש ובהמשך ישופץ גם המרחב החיצוני..

בתצלום: מתחם האיירובי החדש במועדון הכושר

הוסף תגובה

תגובתך תתפרסם לאחר אישור מערכת האתר