בית הספר למחול  של דולי זורניצר פורש כנפיים הפועל בשוהם מאז שנתיו הראשונות של היישוב, ומחליף את שמו. מעכשיו תקראו לו דוליארט

 

לאחר 17 שנות פעילות פוריות, בהם כבשו רקדני בית הספר למחול של דולי זורניצר את מיטב הבמות בארץ ובעולם וכחלק מהשקפת עולם השואפת להתקדם, להתפתח ולהתחדש, החליטה הנהלת בית הספר לשנות את שם המותג ולוגו בית הספר. כחלק מהשינוי תושק בחודש הקרוב אפליקציה שתאפשר לקהילה כולה לצפות בזמן אמיתי בכל הקשור בבית הספר: תכניות ייחודיות,  תכנית לימודים, גלריות תמונות, חומר מקצועי ועוד. האפליקציה תבוא בנוסף לחידוש אתר האינטרנט והתאמתו לצרכים של הרקדנים וההורים, ובכלל זה בלוג פעיל במיוחד, שמאפשר לאנשי מקצוע, ורקדנים לפרסם מאמרים הן על תהליכי העבודה בבית הספר והן על עולם המחול וכל הקשור בתחום, להתייעץ לגבי תחומי תוכן הקשורים בסטודיו ולקיים קהילת מחול חיה, תוססת ועכשווית.

בחודשים הקרובים יתווספו לאפליקציה שירותים נוספים, כמו שליחת הודעות בזמן אמת ואזור בו ניתן יהיה להירשם אוטומטית לפרויקטים של בית הספר.

שמו של בית הספר יקרא מעתה "דוליארט", השם ילווה בלוגו חדש, שעוצב ברוח בית הספר. לאחר מחשבה רבה ועבודה מאומצת. בלוגו שמשלב רקדנית קלאסית שצילה דולק אחריה בצעדים מודרניים המביטים אל מחוץ למעגל המסמל את המבט אל העולם אך גם את חשיבות הקהילה .

דולי זורניצר: "בחרנו בלוגו המעביר מסר כי בנוסף למגוון סגנונות מחול, העשייה הרחבה של בית הספר בארץ ובעולם, הישגי בית הספר והחתירה להישגיות ומצוינות, אנו מגדלים דור עתיד איכותי המסוגל להתמודד עם כל אתגר שתכנית הלימודים של בית הספר מציבה בפניו. בית הספר מגדל דורות של בני נוער ואני רואה את תפקידי כמחנכת וככזאת שנותנת להם כלים משמעותיים לחיים".

שמו של בית הספר נבחר מתוך מגוון גדול של שמות שהוצעו.

שי זורניצר: "השם "דוליארט" נשמע הכי טבעי ונכון מאחר והוא מבטא באופן ברור את הרוח החיה שייסדה, הגתה ובנתה את בית הספר. "דוליארט" הינו בראש ובראשונה הגשמת חזון  של איש אחד: דולי זורניצר

כחלק מההתחדשות, תפתחנה  בשנת הלימודים הבאה קבוצות חדשות, בניהן -  תכנית ייחודית שתאפשר לקבוצה נבחרת של רקדנים לחוות עבודה עם מספר גדול של כוריאוגרפים בשנה אחת. כמו כן - בית הספר צפוי להתרחב ובעתיד הקרוב יפתח סניף נוסף.

תגובות  

1. עמרי לייבוביץ 22-07-2016 18:58
יִישַׁר כֹּחַ, דּוֹלִי!
ציטוט

הוסף תגובה

תגובתך תתפרסם לאחר אישור מערכת האתר