החל מיום שישי רשת יינות ביתן תנהל את הסניף במול שוהם עד למכירתה לצד שלישי

 

ערב עצוב היתה אתמול (חמישי), כאשר מרכול מגה בעיר סגר את שעריו מוקדם מהשעה הרגילה ומרבית העובדים הלכו הביתה בתחושת מועקה בלב. בצוות הסניף גם כאלה העובדים ברשת מגה, במקור הריבוע הכחול, כבר 40 שנה והיום הסגירה לוו עבורם בתחושת שבר. הם האשימו את הבעלים הקודמים של הרשת בכך שחלבו אותה מהכנסותיה והביאו אותה למצבה הנוכחי.

רק מספר עובדים נותרו בסניף כדי להתחבר למערכת המחשב של רשת יינות ביתן שתחזיק בסניף בתקופה הקרובה עד למכירתה לגורם שלישי, בהתאם להחלטת הרשות להגבלים עסקיים, שחייבה את יינות ביתן למכור את הסניף. העובדים דווקא קיוו להשתלב ברשת יינות ביתן וההחלטה המחייבת את מכירת הרשת לצד שלישי נחתה עליהם כרעם והותחירה אותם במצב חוסר וודאות באשר למקום עבודתם בחודשים הקרובים. משאלת הלב היתה להיאחז בקיים ולהמשיך לעבוד במקום עם הצוות המוכר והידוע, אך כעת הם מגלים פסימיות ומעריכים כי בסופו של דבר יאלצו לחפש איש איש את עתידו במקום אחר. 

לקוחות שיגיעו הים לסניף יתקשו להבחין בשלב זה בשינויים בשינויים, היות והשילוט בחנות, המחירים וצוות העובדים ישרארו ללא שינוי, אולם המשכורות כמו גם אספקת המוצרים, תגיע כאמור מרשת יינות ביתן..   

בצילום: עובדים במרכול מגה בעיר בשוהם

תגובות  

1. דודי 01-07-2016 08:34
הרסו את הסניף עם המחירים הגבוהים. עושה קניות בישפרו סנטר במקום ליד הבית.
ציטוט

הוסף תגובה

תגובתך תתפרסם לאחר אישור מערכת האתר