קופת חולים כללית פועלת בשוהם במתכונת מצומצמת

העצומה שעליה חתמו בשוהם יותר מ-400 משפחות המאיימות לעזוב את כללית שירותי בריאות הועילה רק באופן חלקי. כעת הקופה פותחת מחדש את מרפאות העור והכירורגיה, אך בהיקף שעות מצומצם

הלחץ שהפעילו תושבי שוהם לפתיחת המרפאות שנסגרו בסניף כללית שרותי בריאות מועיל באופן חלקי והקופה מתכוונת לפתוח מרפאות שנסגרו. זאת לאחר שלהנהלת המחוז הועברה עצומה עליה חתמו כ-400 משפחות בשוהם, בה הם מודיעים כי יעזבו את קופת חולים כללית אם לא יפתחו מחדש המרפאות שנסגרו, ואם הנהלת המחוז לא תחזיר את פעילות הסניף לקדמותו ואף תשפר אותו.

הסיקור מעל דפי שוהם פלוס והעצומה אותה יזם עורך הדין אבינועם מגן, יצרו לחץ על ההנהלה, וזו רכשה בעיתונות המקומית כתבה פרסומית, בה השתבחה קופת החולים בשירותים המתקדמים המוצעים בסניף. הפרסומים האלה רק הגבירו את האכזבה הציבורית.

לפני כשבועיים הודיעה הקופה לשוהם פלוס על פתיחת מרפאות מחדש, אך בהיקף מצומצם. כך, רופא עור יחזור לקבל מטופלים בשוהם יום אחד בשבוע למשך חמש שעות, במקום יומיים בעבר. על פי בדיקה, כבר כעת זמן ההמתנה לתור לרופא עור בסניף המקומי עומד על שבועיים ימים.

 באשר למרפאה הכירורגית שנסגרה גם היא, רופא כירורג יקבל מטופלים בשוהם אחת לשבוע למשך שלוש שעות בלבד. 

מהנהלת הקופה נמסר כי "החזרת רופאים מקצועיים בתחום העור, הכירורגיה והילדים, נועדה להקל על התושבים שהשמיעו את קולם בצורה מכובדת. בעניין פתיחת בית מרקחת בתוך הסניף, נמסר כי הנושא  נתון בבדיקה, בשל היעדר מקום באזור המרפאה הקיימת. בינתיים ניתן להשתמש בשירותי בית המרקחת בסופר פארם"

יצוין כי הדרישה לפתוח את המרפאה חמישה ימים בשבוע בשעות אחה"צ טרם נענתה. 

הוסף תגובה

תגובתך תתפרסם לאחר אישור מערכת האתר