סניף הדואר בשוהם

אחת המכות שנחתו על תושבי שוהם, היא שירותי בית הדואר ביישוב. מכה כזו בקלות יכולה ליישר עם גזירות כמו  צפרדע, ברד ואפילו שחין, והיא לא פחות קשה מהן

 

לא בכל יום שסניף הדואר במרכז המסחרי מול שוהם אמור באופן רשמי לשרת את הציבור, הוא אכן פתוח. אבל אם התמזל מזלכם וכבר נכנסתם לסניף, כדאי לכם להיערך להמתנה ממושכת של שעה - שעה וחצי. ההמתנה הזו נובעת מתפעול חלמאי של עבודת הדואר. ולא יעזור שהטמיעו בסניף אפליקציה לזימון תורים, מכונה לחלוקת מספרים וטכנולוגיות עתידניות, שאמורות להקל על הלקוחות.   

כך, לא מכבר נקט הדואר צעד התייעלות ראוי לשמו, כאשר פיצל את העבודה והעביר את חלוקת מאות החבילות, רובן משלוחי טובין מאתרי מכירות, למרכז חלוקה נוסף - חנות כפר השעשועים במרכז המסחרי. אלא שבהודעה על דבר דואר במרכז החלוקה, אין הפרדה בין דואר רשום המחולק בסניף הדואר במול שוהם, לחבילות המופצות בכפר השעשועים, והנמען מקבל תמיד הודעה להגיע למול שוהם. שם, כעבור המתנה בתור במשך שעה ארוכה, כשיגיע סוף סוף תורו לפנות לפקיד, האחרון יפנה אותו בנימוס לגשת לכפר השעשועים כדי לקבל את החבילה שנשלחה אליו.

אבל זה עוד לא הכל: בימים אלה פוטרו שתי פקידות מהסניף, ככל הנראה רגע לפני מועד הקביעות. כעת עובד הסניף רק עם שני פקידים הכורעים תחת הנטל, זאת עד שבבוא יומם, כעבור 4 שנים ו-11 חודשים, או אז יקבלו גם הם מכתב פיטורים. 

הידיעה הזו מתייחסת להתנהלות בית הדואר עצמו, ואינה נוגעת למכה נוספת ביישוב - הלא היא חלוקת הדואר, הראויה לכתבה בפני עצמה.  

בצילום: מתייבשים בתור, השבוע בסניף הדואר בשוהם  

ידיעות נוספות שאולי יעניינו אותך:

סוף סוף התייעלות: חבילות דואר בשוהם יחולקו מעתה בכפר השעשועים 

שבועיים כדי לקבל מכתב בשוהם

תגובות  

2. רועי 21-04-2016 05:48
זה לא שטויות! הסניף כאן מנוהל רע מאוד וזה רק ניהול שכונתי וכושל! 3 דוגמאות שקרו לי-
1. קיבלתי חבילה שלא הייתה מיועדת לי בכלל. למזלו של הנמען המקורי היו לי פרטי קשר איתו על החבילה. החבילה שכן הייתה צריכה להגיע אליי נשלחה חזרה כל הדרך חזרה לסין הרחוקה.
2. קיבלתי זימון לחבילה ובדיוק כמו שרשום בכתבה הייתי צריך לנחש מאיזה סניף לקחת אותה. פעם אחת נחשתי נכון ופעם שנייה לא!
3. הגעתי לסניף לקחתי מספר אבל אז מנהל הסניף בכבודו ובעצמו שרצה להפגין יעילות התחיל לזמן אנשים בלי קשר למספרים ועשה באלאגאן.

בקיצור רוצים לשפר שיחליפו מנהל.
ציטוט
1. עידו 20-04-2016 17:11
איזה שטויותתתתתתתתתתתתתתתתת!!!
התור התקצר משמעותית מלפני כמה שנים, והיום כבר לוקח בין 5-10 דקות ואפילו פחות כדי לקבל את החבילה, די להתלונן. הדואר השתפר משמעותית.
ציטוט

הוסף תגובה

תגובתך תתפרסם לאחר אישור מערכת האתר