זוהר ון לובין תנהל את בי"ס רבין בשוהם

זוהר ון לובין המשמשת כיום כסגנית מנהלת בי"ס רבין, נחשבת למתאימה ביותר לתפקיד. לאחר שאביבית קליין תביע נכונות לעבור ליהלו"ם, ון לובין תזומן אף היא לשיחה במשרד החינוך, ומן הסתם תשיב גם היא בחיוב להצעה

 

מאז פרסום הידיעה הדרמטית, אתמול באתר שוהם פלוס, אודות  מנויה הצפוי של  מנהלת ביה"ס רבין, אביבית קליין, למנהלת חט"ב יהלו"ם, מערכת החינוך ביישוב כמרקחה.

שיחות סופשבוע בקרב המורות ביישוב נוגעות בשאלה, מי תתמנה בשנה הבאה כיורשת של אביבית קליין בניהול ביה"ס רבין. השם החם הוא זוהר ון- לובין, סגניתה של אביבית קליין. בשיחות שערך "שוהם פלוס" עם הורים הקשורים להנהגת בית הספר, עם מורות וגורמים במערכת החינוך, שמה של זוהר ון-לובין עולה כמועמדת הטבעית לתפקיד המנהלת,  ולשוהם פלוס יש יותר מאשר הערכה כי ון-לובין היא זו שתיבחר להוביל את בית הספר בשנה"ל הבאה.

זוהר ון-לובין עובדת בבית הספר רבין כשמונה שנים. היא עברה קורס ניהול בתי ספר ורואה את עצמה כמיועדת לקידום ולהתפתחות במערכת החינוך. היא נהנית מהערכה בקרב המורות והצוות, ומפגינה יכולת ניהולית וכישורים מנהיגותיים. תחת חסותה של אביבית קליין היא התפתחה רבות, כשהאחרונה איפשרה לה לפרוש כנפיים והכשירה אותה כסגנית מוצלחת, המוערכת גם במשרד החינוך. כמו קליין, גם זוהר ון-לובין צמחה מתוך המערכת המקומית, והדבר מעניקה לה נקודות זכות בהתמודדות לתפקיד.

במידה ואביבית קליין, כמתוכנן, תעבור בשנה הבאה ליהלו"ם, רישמו לפניכם כי ון לובין היא זו שתיקרא לדגל, בין כממלאת מקום לשנה ללא מכרז, ובין כמנהלת שתיבחר במכרז שייערך בחודשים הקרובים .

על פי נהלי משרד החינוך, מנהלי בתי ספר נדרשים להודיע עד מחצית אפריל על כוונותיהם לשנה"ל הבאה. לאחר שאביבה וגנר הודיעה השבוע על פרישה, אביבית קליין תידרש להחלטה חפוזה בנוגע לעתידה  ובימים הקרובים היא תשיב ככל הנראה בחיוב להצעה שתונח בפניה. מיד אחריה תידרש גם ון-לובין להצהיר רשמית על תוכניותיה לשנה הבאה, ומן הסתם גם היא לא תחמיץ את ההזדמנות העומדת בפניה.    

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:   

אביבה וגנר עוזבת את חט"ב יהלום - מנהלת 'רבין', אביבית קליין, היא היורשת

כל הממצאים מסקר שביעות הרצון בבתי הספר: רבין, אבן חן, צוקים, ניצנים, יהלו"ם, התיכון, שלהבת ואבני החושן

 

הוסף תגובה

תגובתך תתפרסם לאחר אישור מערכת האתר