עמרי בן נתן, הערב בגמר האח הגדול

ראש מועצת שוהם, גיל ליבנה, חורג היום ממנהגו ומפרסם קריאה לציבור לתמוך בהמוניו בנציג היישוב בבית האח הגדול, עמרי בן נתן, המתמודד על המקום הראשון בערב הגמר

 

ראש מועצת שוהם, גיל ליבנה, מפגין לוקל פטריוטיות ומתגייס לסייע למועמד של שוהם לנצח בבית האח הגדול. לאחר שליבנה עצמו הצביע 20 פעם בספרה 3 עבור עמרי, הוא קורא לציבור להצטרף אליו. 

ליבנה: "בלי קשר לרמת האח הגדול ולשאלה אם אתם עוקבים אחרי התוכנית, עמרי בן נתן הוא מטובי הבנים של שוהם, ומשפחתו - מוותיקות ביישוב, ראויה מאד לתמיכתנו. אני תמיד תומך בצעירי שוהם, אחת כמה וכמה הפעם, כשהתחרות צמודה. אני עצמי כבר הצבעתי ואני פונה לציבור להתקשר 2020 ולהצביע לספרה 3 המייצגת את עמרי בן נתן. הצבעה המונית בשוהם יכולה לתרום ולהשפיע על התוצאה ואני כמו רבים, עוקב בציפיה דרוכה".  

ממידע שהגיע למערכת שוהם פלוס, הנסמך על סקרי דעת קהל שמידת מהימנותם אינה ברורה, התחרות בבית האח בין עמרי למתמודד אחר צמודה,  כשעל הבכורה מתמודדים גם השורדים האחרים: שי מיקה, ברק אדרי ודודו כהן מעפולה. במשפחת בן נתן שוררת מזה יומיים דריכות רבה. גם רועי, האח התאום של עומרי בן נתן, העריך לאחרונה כי התגייסות כללית של תושבים שיצביעו עבור עומרי, עשויה להטות את הכף ולהקנות לעמרי את הניצחון בבית האח הגדול עונה 7.

בצילום מימין: גיל ליבנה

ראיונות נוספים עם משפחת בן נתן שאולי יעניינו אותך: 

רועי בן נתן: עמרי לא חתך את איבר מינו כדי לנצח

לא תאמינו: תא"ל יהודית בן נתן משחררת מה שיש לה בלב על שי חי, תניה, שי מיקה, אור, ברק ודודו 

תגובות  

1. רחל טיירו 06-04-2016 17:55
אני מכירה את עומרי ואת המשפחה שלו ,אנשים מקסימים , ישירים ,אהובים.... אתה כבוד למדינה ולמשפחה שלך ,אין עליך עומרי,אתה כבר זכית וגם תזכה במקום הראשון,אוהבים אותך משפחת טיירו
ציטוט

הוסף תגובה

תגובתך תתפרסם לאחר אישור מערכת האתר