קרן רז נצר התפטרה מניהול אבן חן שוהם

באגף החינוך במועצת שוהם הוכו בתדהמה, לאחר שרז נצר שהתמנתה למנהלת  לא לפני זמן רב, הגישה בדיסקרטיות מועמדות לתפקיד אחר ונבחרה בימים אלה לנהל תיכון בגני תקווה. המועצה: זהו מעשה חסר אחריות

 

ד"ר קרן רז נצר, מנהלת ביה"ס אבן חן, תפרוש מתפקידה בסוף השנה, כשנתיים אחרי שנבחרה למשרת מנהלת בית הספר. זאת לאחר שהיא נבחרה בתום מכרז לניהול בית ספר תיכון שיפתח בשנה הבאה בגני תקווה.

רז נצר כיהנה כסגנית בחטיבת הביניים יהלו"ם והתמודדה לפני כשנתיים על מכרז לניהול בית הספר היסודי אבן חן, בעקבות פטירתה של המנהלת הקודמת, טובה גפני ז"ל. היא הספיקה לכהן בתפקיד זמן קצר במיוחד בטרם החליטה לדלג הלאה, להתמודד על משרת מנהלת בית ספר תיכון.

למעשה כהונתה של רז נצר היא הקצרה ביותר של מנהל בית ספר היסודי בשוהם מאז הקמת היישוב, כאשר קדנציה של מנהל בי"ס יסודי אמורה להימשך שנים ארוכות, במהלכן יוכל לעצב את בית הספר עליו הוא מופקד ולהטביע את חותמו. אחד ממנהלי מערכת החינוך אמר השבוע, "לו ידעו כי היא נושאת עיניה לתפקידים אחרים, ספק אם היתה מתקבלת לתפקיד. חבל שהיא נהגה בחוסר אחריות שכזה".    

במועצת שוהם, במחלקת החינוך ובהנהגת ההורים, הופתעו מהמהלך שעליו נודע לפני ימים ספורים. המועצה הביעה אכזבה קשה מהתנהלותה ופנתה למשרד החינוך כדי לזרז פרסום מכרז חדש לתפקיד.  

   כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:   

רק 5% מההורים באבן חן נותנים לביה"ס ציון נכשל

הקרינה בביה"ס אבן חן

דתיים, אתם מתרבים וזו בעיה

כתובת ומס' טלפון אבן חן 

הוסף תגובה

תגובתך תתפרסם לאחר אישור מערכת האתר