קוטג' מדורג עליון ברח' תבור בשוהם

הקוטג', ברחוב תבור בשוהם, הוצע למכירה במשך חודש והמוכרים הסכימו במשא ומתן להוזיל ממחירו 40 אלף שקלים

קוטג' מדורג עליון של חברת 'פנטהאוז' נמכר בימים האחרונים ברחוב תבור 18 בשכונת יעלים, במחיר שיא של 3.14 מיליון שקלים. מדובר בבית ששטחו כ-160 מ"ר והוא מונה במקור חמישה חדרים, ובנוסף גם מרתף הכול לשמש כיחידה מניבה. לפני מספר שנים הבית עבר שיפוץ במהלכו הוסבה מפרסת פתוחה ששטחה כ-30 מ"ר לסוויטת הורים מרווחת הכוללת גם שירותי הורים צמודים. לבית צמודה גינה מטופחת בשטח כ-65 מ"ר. רמת הגימור של הבית, אחרי השיפוץ שנעשה בו היא גבוהה ביותר ולרוכשים לא נותר אלא לבוא ולהשתכן.  הנכס הוצע למכירה במשך חודש ימים אצל מתווכים בשוהם וכן באתר יד 2. המחיר שביקשו המוכרים עמד על 3.18 מיליון שקלים אולם הם הסכימו להתפשר על המחיר הנקוב, לאחר שדחו מספר הצעות לרכוש את הבית שנעו סביב 3.1 מיליון שקלים.

  • מחירי הקוטג'ים בשוהם מתייקרים משמעותית

בתוך כך נודע כי קוטג' מדורג עליון הטעון שיפוץ ברחוב הבשור, שבעליו קיבל הצעת רכישה ב-3.3 מיליון שקלים, דחה אותה בימים אלו ככל הנראה מכיוון שהתחרט והחליט לחזור בו ממכירת הבית.

מתווכי נדל"ן ביישוב אומרים כי המחיר שנקבע, 3.14 יסמן מעתה רף חדש שאליו ישאפו בעלי נכסים דומים שיציעו אותם למכירה. הם טוענים כי מחירי הקוטג'ים המדורגים תחתונים אינם נמצאים באותה קטגוריה ומחריהם נעים בין 2.4 ל-2.9 מיליון שקלים, בהתאם למיקום, רמת התחזורה, שטח הגינה ופרמטרים נוספים. בימים אלה, מציין אחד המתווכים, מתקיים משא ומתן על קוטג' מדורג תחתון שיסגר על 2.7 מיליון שקלים.

בצילום: הקוטג' ששבר את מחיר השוק (למעלה) 

 

אולי יעניינו אותך גם הכתבות הבאות:

סקירת נדל"ן בשוהם לפי שכונות מגורים

שוהם תתאכלס במובטלים חרדים ועניים

ירידה בשיעור 10% בתעריפי הדירות להשכרה בשוהם

שיא: בית השכונה מ"ד נמכר ב-5.175 מיליון שקלים 

הוסף תגובה

תגובתך תתפרסם לאחר אישור מערכת האתר