ילדיה הקטנים של הנהגת, מיקי ישראלי,  במקרה לא היו ברכב בזמן האירוע

אין גבול לתעוזת הגנבים ביישוב: ביום חמישי נחטפה מכונית מצעירה, בפעולה משותפת של שני גנבי רכב.

מיקי ישראלי, צעירה תושבת שכונת סחלבים הגיעה למרכז חלוקת הדואר  השכונתי ביום חמישי האחרון בסביבות השעה 15:30 ברחוב הדקל כדי לרוקן את התיבה. היא עצרה את המכונית מסוג הונדה סיוויק, מבלי לכבות אותה וניגשה לתיבות החלוקה המצויות מרחק מטרים ספורים. ישראלי: "אחרי כמה צעדים פתאם הבחנתי שמישהו רץ לעבר האוטו שלי ונכנס למושב הנהג. רצתי בחזרה, פתחתי את דלת הנוסע ליד הנהג והכנסתי את הגוף לאוטו, אבל הוא נתן מכת גז ואני עפתי החוצה. נהדפתי לכיוון הכביש והתרחקתי טיפה כדי לא להידרס. צעקתי לעזרה למכונית שהיתה מאחורינו, אבל פתאום הבנתי שזה השותף של הגנב שהסיע אותו לכאן."

מיקי נופפה לעבר מכונית אחרת והנהגת שזיהתה סימני מצוקה, הכניסה אותה למכוניתה והסיעה אותה לנקודת המשטרה המקומית כדי להגיש תלונה.

מיקי: "יש כאן הרבה גניבות ופריצות שהתושבים לא יודעים עליהם. כתושבת  רחוב הערבה בשכונה, אני יודעת שהרבה אנשים חוששים לחנות את המכונית שלהם בחנייה הפרטית בחניון התת קרקעי והם מעדיפים לחפש חניה ברחוב הפתוח שהוא יותר בטוח. זה מצב מאוד מפחיד".

"במושב האחורי באוטו יש לי מושבים לגיל הרך והייתי בדרך להוציא את הילדים ממוסדות החינוך. אם הילדים היו באוטו, זה היה עלול להסתיים בטרגדיה".        

בתצלום: מיקי ישראלי

תגובות  

6. sara 07-05-2015 04:59
אני מצטערת שעברת מצב כזה אבל שוהם מזמן כבר לא בטוחה מגנבים.
צריך להתנהג אחרת ולהיות יותר אחראים .לנעול את הרכב ,להפעיל הזעקה בבתים ,תודה שאת בסדר וגם הילדים.
ציטוט
5. דוד כהן 05-05-2015 05:16
הם גונבים מתוך חניונים תת קרקעיים .!!!!!! סכנה ממש בטחונית ומה אם מחר יחליטו להכניס מכונית תופת .???
ממש - פחד.
ציטוט
4. דוד כהן 05-05-2015 04:56
עם הם מסוגלים להכנס לחניונים התת- קרקעיים .!!! תחשבו איזו סכנה בטחונית זאת בעיקר שקרובים ללוד ולכפרים ערביים שונאי יהודים . מ פ ח י ד ,שוהם זה לוד.אין להסתיר זה מפחד ירידת ערך הדירות .
ציטוט
3. איתן 04-05-2015 14:09
אי אפשר להסיק ממקרה זה על ריבוי הגניבות. מי שמשאיר את מכוניתו מונעת ויוצא ממנה הוא גם עבריין תנועה וגם חסר אחריות לגבי רכבו. יתכן ושני הגנבים ארבו לאותו נהג שישאיר את מכוניתו פתוחה ומונעת כדי לגנוב אותה בקלות. שום מודיעין ושום נוכחות משטרתית לא תעזור במקרים כאלו.
ציטוט
2. רונן 03-05-2015 09:47
לא חכם להשאיר רכב מותנע
ציטוט
1. מיקי 03-05-2015 09:07
בהזדמנות זו אני רוצה לציין לשבח את הנהגת שירן אשר תמכה בי ועזרה לי בתהליך מול המשטרה.
לא מובן מאליו ועל כך תודתי הענקית.
ולכל מי שקורא את הכתבה היו ערניים.
ציטוט

הוסף תגובה

תגובתך תתפרסם לאחר אישור מערכת האתר