ידוע כי הוא בריא ושלם וממתין בתנאי קור בטרק אנפורנה אביחי 2

 

אביחי וינטראוב, הצעיר משוהם המטייל בנפאל, שוהה כעת בטרק באזור מבודד והוא בריא ושלם ולא נפגע ברעידת האדמה שפקדה את המדינה. 

 לדברי אימו, חגית וינטראוב, בעברה חברת מועצה במועצת שוהם, הוא שוהה כעת בכפר מבודד ומנותק. חגית: "אביחי נמצא כרגע באזור מנאנג והיה קשר איתם. ידוע לי שיש להם אוכל ומים ואנחנו מחכים לחילוץ".

אביחי  שהשתחרר לא מכבר מצה"ל, יצא לטיול במזרח יחד עם שניים מחבריו (שאינם משוהם) מיד אחרי פסח. הוא עבר בבירה קטמנדו  ובעיירה בפוקרה וכעת הוא שוהה בכפר מאננג, הנמצא על מסלול טרק אנפורנה. עם רעידת האדמה הראשונה, השלושה שיחררו את הפורטר שליווה אותם כדי שיוכל לשוב לכפרו. לדברי אמו, חגית, "הדרכים באזור מסוכנות וההמלצה של מחלצים מטעם חברות הביטוח היא להישאר במקום, כי כבר אירעו כ-15 רעידות משנה והכפר זרוע מפולות סלעים".

וינטראוב שוהה עם כ-60 ישראלים אחרים בשני גסטהאוזים בכפר המנותק, ובמהלך רעידות המשנה סלעים התדרדרו על מיטתו בשעה שהוא שהה מחוץ למבנה.

בגסטהאוסים שורר קור מקפיא ואין אמצעי חימום, אך יש מזון ומים. הדרך היחידה להיחלץ מהמקום היא ככל הנראה באמצעות מסוקים, אך אלו מולאמים על ידי המדינה ואין דרך להשיג מסוקים באופן פרטי. 

בתצלום: אביחי (מימין) עם חבריו בקטמנדו. צילום מהימים האחרונים

הוסף תגובה

תגובתך תתפרסם לאחר אישור מערכת האתר