כשאתם פוגשים להבא את עורכת הדין לענייני משפחה, עינת גריכטר, הקפידו לקרוא לה ד"ר גריכטר. 

עורך הדין לענייני גירושין, שמעון חסקי, נצפה בימים האחרונים כשהוא רוכב על ג'יפ חדש סובארו חדש. להגנתו אמר שרכש אותו מתנה לאשתו היפה, דפי.

חברת המועצה דפנה רבינוביץ הלכה בשישי שעבר לבקר את חברתה עינת מירון ולפתע עצמה את עיניה היפות וצנחה בסלואו מושן. במרפאת טרם במודיעין אובחן שבר בעצם הבריח והוענק לדפנה חודש מנוחה בבית.
חברת המועצה מסיעת שוהם שלנו, מיכל רימון, התפטרה לפני מספר ימים בגלל אפשרות לניגוד אינטרסים בין העיסוק שלה כמנכ"ל נגישות לישראל, העמותה המקדמת את ענייני הנכים, לבין זכייתה של המועצה במכרז כיישוב אשר ישמש מודל ברשויות המקומיות, איך צריך להיראות יישוב מונגש.

במקום רימון, יצטרף למועצה אבי משיח,  נציג הגמלאים המרכז את פעילות הילדים עם הצרכים המיוחדים ביישוב ואת ליגת הכדורסל לחובבים.

אמנון דווידוף, וטרינר ושף המתמחה במטבח האיטלקי, לקח את אשתו דינה לסיבוב נוסטלגיה בדרום איטליה, כדי להראות לה איפה מכינים את הפיצות הטובות בעולם. בנאפולי הוא נפגש עם פיצליו (שף של לפיצות) מהחשובים בעולם וניסה לשכנע אותו לעשות עליה לארץ. הבחור חשב וחשב אבל ענה בסירוב.

גם המעצבת אורי גנון, פינקה את עצמה וקפצה עם המשפחה לאיטליה, לרגל יום הולדתה הלא משנה כמה. 

בשבוע שעבר נערכה מסיבת הפרום של תיכון שוהם. היה קצת מבאס כי ועד ההורים שנכח חסם בגופו אפשרות שמישהו יכניס וודקה למקום, אבל הקטנות האלה לא ממש הפריעו לרועי גייסט וזוגתו, שר חסון, לרקוד בכאלה אנרגיות, עד שהרצפה השפריצה גצים.  

איש הדלתות איזי רוזנפלד פותח או-טו-טו אולם תצוגה חדש בכפר טרומן. 

רואה החשבון עובד כדורי נמנה השנה עם כוכבי ליגת הכדורסל של שוהם ומשחק שם במסגרת קבוצת אי.סי שטיפסה למקום שני בבית תחתון, או אלוהים יודע מה.

עובד מברוק, כל הניצחונות זה בזכותך?

"האמת שרוב הזמן ישבתי על הספסל, אבל מאוד עודדתי את החבר'ה מבחוץ וזה ממש עזר".   

תגובות  

1. tudgexy 18-12-2020 23:45
Cialis Tadalafil Venta Gradsislarie generic 5mg cialis best price: https://bansocialism.com/ Itetskineeds tadalafil infertility
ציטוט

הוסף תגובה

תגובתך תתפרסם לאחר אישור מערכת האתר