מועדון ספורט שוהם
3.2/5 דירוג - (15 הצבעות)

כתובת

יצירת קשר

  • טלפון: 03-9733453
  • מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מידע נוסף

lus

מועדון ספורט שוהם מכיל 3 בריכות שחייה, חדר כושר וחוגים לילדים ומבוגרים, מגרשי טניס ובי”ס לטניס, 

בי”ס לשחיה, שחיה הישגית ותחרותית. החוגים פתוחים לא רק למנויים אלא לכלל הציבור. 

מועדון ספורט שוהם הוא מרכז הספורט העיקרי ביישוב ואלפים מהתושבים נוטלים חלק בפעילותן, החל מתינוקות וכלה באוכלוסייה המבוגרת. עבור רבים מהם הוא מהווה חלק משגרת החיים והספורט, בעוד אחרים מגיעים כדי להתפנק בבריכות השחיה המפוארות של המועדון, בהן בריכה פתוחה, בריכה סגורה ובריכת הפעוטות.

שחיה בשוהם, טניס בשוהם

מועדון הספורט מארח את אגודת השחיה המקומית מכבי שוהם, ובמגרשי הטניס שבמתחם מתקיימים שעורים בהדרכה של מאמנים מוסמכים. תושבים המעוניינים לשחק טניס להנאתם, מוזמנים לשריין לעצמם את אחד המגרשים באמצעות מזכירות מועדון הספורט   

 

kantry

בצילום: בריכת הפעוטות

 

חיילי שוהם - קבלו הטבה במיוחד בשבילכם

מנוי חודשי לחיילים תושבי שהם: 108 ש"ח בלבד!! מחיר לחיילים לא תושבי שהם: 124 ש"ח בלבד!!

המנוי כולל חדר כושר, בריכות שחייה וחוגים.

אימונים אישיים במועדון ספורט שוהם

רוצים לראות תוצאות, ומהר? לפעמים כל מה שאתם צריכים זה מאמן אישי, שיהיה כאן במיוחד בשבילכם, יבנה עבורכם תוכנית אימונים  ויסייע לכם בתכנון אורח חיים בריא יותר. התוצאות כבר יבואו מעצמן. לפרטים נוספים התקשרו לטל' 03-9733453.

מירית וקנין - הסטודיו

mirit

הסטודיו מנוהל על ידי אושיית הספורט מירית וקנין, יחד עם מאמני כושר המתמחים בקשת רחבה של מקצועות ספורט, בהם: אירובי דאנס, ריקןדי בטן, קיקבוקס, עיצוב וחיטוב, טרמפולינה, מתיחות, פילטיס, פיטבול, זומבה התעמלות נשים ויוגה.

סטודיו מירית וקנין גם עורך מעת לעת מפגשים למנויים בנושאים של איכות חיים, בהם: תזונה, לייף סטייל, ספורט, שימור וטיפוח היכולות האיירוביות, מניעה של פציעות ועוד הרצאות עם טובי המומחים.

גם הגילאים הצעירים אינם מקופחים והם מוזמנים להצטרף לחוגי זומבה לנערות, כושר לילדים, התעמלות לגיל הרך ואפילו התעמלות לאימהות ותינוקות.   

 

 

מעוניין לפרסם חוות דעת? כאן המקום

קבלו חדשות ועדכונים