מידע על לוחות דרושים ומכרזים במועצה המקומית שוהם
3.0/5 דירוג - (2 הצבעות)

מידע נוסף

מאחר והיישוב מתרחב ושכונות חדשות מוקמות בו, ישנם תושבים ותיקים וחדשים המחפשים עבודה בשוהם והסביבה, בין האפשרויות הקיימות העומדות בפניהם- עבודה במועצה, בחברה הכלכלית או בחברת חמש, וניתן לחפש מכרזים באתר של החברה הכלכלית או של המועצה המקומית שוהם.

המועצה המקומית שוהם והחברות העירוניות הקשורות לה מגייסות עובדים חדשים ומציעות מגוון משרות ומבחר מכרזים המאפשרים לתושבי שוהם ליהנות מפרנסה בשפע, מיציבות כלכלית ומתנאים משתלמים ואטרקטיביים. כך, יכולים תושבי שוהם לעבוד ביישוב עצמו או בסביבתו ללא צורך לבלות זמן רב בפקקים הרבים בדרך למרכז.   

חיפוש עבודה בשוהם והסביבה

כדי לחפש עבודה בשוהם והסביבה ניתן לפנות ללוחות המודעות הדיגיטליים באינטרנט, לרבות לוחות דרושים של חברות כוח אדם וחברות השמה, לעיין בפורטלים המאגדים משרות רבות באזור או לחפש עבודה דרך לוח דרושים חמש, בעיתון המקומי, באתר של החברה הכלכלית של שוהם ולחפש בפורום מחפשי העבודה המופיע באתר של המועצה המקומית שוהם. בשנים האחרונות החברה הכלכלית בשיתוף המועצה המקומית מפתחת פרויקטים חדשניים בתחומי תעסוקה, ביניהם פרויקט HiPark Shoham ומתחם העסקים והמסחר החדש בכניסה ליישוב. כך, גדל היצע המשרות לתושבי היישוב וסביבתו וחברות מובילות במשק  נוהרות לפארק התעשייה החדש.

כמו כן, כדאי לעיין ברשימת המכרזים הפתוחים מטעם המועצה המקומית והחברה הכלכלית. ראוי להדגיש כי גם בעלי עסקים ואנשי מקצוע מיומנים יכולים למצוא מגוון מכרזים המאפשרים להם לבצע עבודות שונות במבחר תחומים עבור המועצה, חברת חמש והחברה הכלכלית.

יתרונות בעבודה או זכייה במרכז של המועצה המקומית שוהם

רבים מתושבי שוהם מעוניינים לעבוד באזור ולא להרחיק ליישובים אחרים. יש יתרונות רבים לעבודה תחת המועצה המקומית או במסגרת זכייה במכרזים המתפרסמים באמצעותה, מאחר וכך ניתן לעבוד ביישוב עצמו או בסביבתו, ליהנות משכר גבוה ומכל התנאים הסוציאליים המוענקים לעובדי המועצה, וליהנות מביטחון כלכלי ומעבודה איכותית, מעניינת, מאתגרת ומשתלמת כלכלית, לאורך זמן.

המועצה המקומית מפרסמת בתדירות גבוהה יחסית מגוון מכרזים לביצוע עבודות ולמתן שירותים, לדוגמה מכרזים להקמת קיוסק, להפעלת גני ילדים פרטיים, לעבודות פיתוח ובנייה ושלל מכרזים לאספקת מוצרים ושירותים במגוון תחומים. עבודה מול המועצה המקומית מבטיחה שקט נפשי, יציבות, פרנסה והתנהלות מקצועית מול הגורמים הרלוונטיים במועצה, כל עוד הזוכה במכרז מבצע את עבודתו כהלכה הרי הוא יתוגמל בזמן וכהלכה.

עבודה במועצה המקומית, בחמש או בחברה הכלכלית מבטיחה תנאים משתלמים ויציבות לאורך זמן. יודגש כי עובדי מועצה מקומית וגופים מטעמה (חברות עירוניות שונות) זוכים לשכר גבוה מעל הממוצע, בעלי תפקידים בכירים יכולים לזכות בשכר העומד על כ- 40,000 ₪ בחודש.

איפה מחפשים עבודה במקומות האלה?

לאחר שהדגשנו את היתרונות הטמונים בעבודה במועצה, בחברה הכלכלית ובחמש, כדאי לדעת כי ניתן לחפש עבודה בלוח דרושים חמש ולעיין ברשימת המכרזים הפתוחים באתרים של המועצה המקומית והחברה הכלכלית. רשימת המכרזים באתרים מעודכנת באופן תדיר, ניתן לפנות בטלפון או במייל לגורם האחראי על המכרז לקבלת פרטים נוספים, ולאחר רכישת המכרז ניתן להגיש הצעה על מנת לנסות ולזכות בו. ישנם מכרזים הכוללים סיור על מנת לקבל פרטים נוספים, יש לעמוד בתנאי המכרז בהתאם למפורט בו.

 

 

מעוניין לפרסם חוות דעת? כאן המקום

קבלו חדשות ועדכונים